m

Get your business to the new heights in no time. It’s super easy with BoostUp.

 

Polub nasze sociale:

Zadzwoń do nas: +48 579 223 563

Jak reklamować swoją firmę na Facebooku?

Jak reklamować swoją firmę na Facebooku?

Zastanawiasz się jak reklamować swoją firmę na Facebooku i sprzedawać swoje produkty i usługi online? Pandemia koronawirusa niestety przeszkadza przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu i normalnym funkcjonowaniu. Jesteśmy dzisiaj świadkami wielkiej i znaczącej zmiany w gospodarce, a to oznacza że firmy które chcą przetrwać muszą podjąć odpowiednie działania i przenieść się do Internetu. Przeczytaj nasz wywiad dla portalu „Fakty i Mity” o tym jak przenieść firmę do Internetu i dowiedz się więcej, za darmo przekazujemy wiedzę! Przygotowaliśmy dla Ciebie też wyjątkowy poradnik, który pomoże Ci zrozumieć jak reklamować swoją firmę na Facebooku i zmieni oblicze Twojego biznesu na zawsze!

Dlaczego reklama na Facebooku jest ważna?

Facebook jest największą platformą społecznościową na świecie. Codziennie korzysta z niej ponad miliard ludzi. Część z nich to potencjalni klienci Twojej firmy. Jak ich odnaleźć? W jaki sposób skierować ofertę do zainteresowanych osób i jak sprawić, że wybiorą właśnie Twoje produkty i usługi? Firmy, które osiągają sukcesy w sprzedaży wykorzystują Facebooka do skutecznej promocji swoich produktów i usług. Poniżej znajdziesz kilka statystyk, na które warto zwrócić uwagę:

  1. Ponad 2 miliardy aktywnych użytkowników co miesiąc.
  2. Ponad 1,4 miliarda aktywnych użytkowników dziennie.
  3. To oznacza, że 70% użytkowników Facebooka korzysta z niego codziennie!
  4. Ponad 1,7 miliarda użytkowników korzysta z Facebooka na smartfonach.
  5. Każdy z nich spędza na Facebooku średnio 20 minut.

Jak skutecznie reklamować swoją firmę na Facebooku?

Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się jak prowadzić profil swojej firmy w mediach społecznościowych! Potrzebujesz pomocy i chcesz nauczyć się dobrze promować swoją firmę w Internecie? Nasz zespół opisał najważniejsze porady o których wiele osób często zapomina. Teraz możesz przenieść swoją firmę do Internetu i być o kilka kroków do przodu od konkurencji! Ściągnij nasz innowacyjny poradnik o tym jak promować swoją firmę w social media i dowiedz się jak dobrze reklamować swój biznes w Internecie zupełnie ZA DARMO!

Jak skutecznie reklamować swoją firmę na Facebooku?

Zastanawiasz się czy warto przeczytać nasz wyjątkowy poradnik?

Sparks Digital to nowoczesna Agencja Social Media. Mamy bogate doświadczenie w obszarze sprzedaży Internetowej. Tworzymy skuteczne kampanie reklamowe w sieci w oparciu o innowacyjne systemy i narzędzia. Oferujemy kompleksowe usługi prowadzenia kampanii reklamowych w Internecie, które bezpośrednio zwiększają sprzedaż. Pomagamy firmom poradzić sobie w świecie wirtualnym.