m

Get your business to the new heights in no time. It’s super easy with BoostUp.

 

Polub nasze sociale:

Zadzwoń do nas: +48 579 223 563

Czy reklamy na Facebooku działają? Rezultaty dla naszych klientów

Zastanawiasz się czy reklamy na Facebooku działają? Często, gdy zaczynamy współpracę z naszymi klientami to mają oni mieszane uczucia co do reklamy w mediach społecznościowych i Internecie. Głównie dlatego, że albo sami kiedyś próbowali i nic z tego nie wyszło, albo pracowali wcześniej z agencjami, które same do końca nie wiedziały jak to dobrze zrobić.

Przede wszystkim, trzeba pamiętać, że odpowiednio stworzona i zoptymalizowana kampania reklamowa w Internecie potrafi zdziałać cuda. Przykładowo pracując z jedną z restauracji, w ciągu jednego miesiąca nasze reklamy przyprowadziły do lokalu średnio 20 nowych klientów dziennie. Daje nam to około 600 nowych klientów w ciągu całego miesiąca. Średnio każdy klient zostawia w danej restauracji między 30-35 zł. Łatwo jest obliczyć, że przychód z naszych reklam wyniósł blisko 18 000 zł. Trzeba też zauważyć, że cała kampania kosztowała klienta mniej niż 3 000 zł!

Przykłady naszych realizacji (prosimy pamiętać, że często z naszymi klientami podpisujemy umowę o poufności, dzięki której zachowana jest pełna dyskrecja).

Kampania wizerunkowa, pozyskiwanie nowych fanów za 0,02-0,03 zł.

Budowanie organicznych zasięgów. Przykład posta klienta, który widziało blisko PÓŁ MILIONA Polaków. Ponad półtora tysiąca organicznych polubień i udostępnień!

Pozyskiwanie klientów – średnio 1,25 zł za klienta. Przy wydanych 253,46 zł pozyskaliśmy ponad 200 danych kontaktowych do nowych klientów.

To tylko kilka z wielu przykładów tego w jaki sposób pracujemy. Najważniejsze są dla nas rezultaty i satysfakcja klienta. Lajki i komentarze nie sprzedają – to powinien być produkt uboczny dobrej kampanii reklamowej skierowanej na pozyskiwanie klientów i sprzedaż. Zobacz też nasz wywiad dla portalu Fakty i Mity o tym, jak przenieść swoją firmę do Internetu! Jeżeli wciąż zadajesz sobie pytanie czy reklamy na Facebooku działają? to pamiętaj, jeżeli są opracowane przez doświadczone osoby, które wiedzą co robią, to tak! Działają!

Jesteś ciekaw, jak możemy pomóc Tobie i Twojej firmie? Daj nam znać, chętnie sprawdzimy jak możemy Ci pomóc i rozwinąć Twój biznes!

biuro@sparksdigital.pl
+48 579 223 563

Przygotowaliśmy dla Ciebie też wyjątkowy poradnik o tym, jak prowadzić profil swojej firmy na Facebooku! Kliknij i ściągnij za darmo: